
Мольберт-бавовна No Х1 (h мольб. 118см, размер полотна 58*60см) хвоя
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 48368
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мольберт бавовни виготовлений із дерева сосна + фанера. Мольберт-бавовна Українського виробника, артикул — АРТ-9. Робоча частина 60х60 см, на яку художник може прикріпити папір, поставити планшет або полотно. Простий і доступний мольберт для малюнка від Українського виробника з багаторічним досвідом виробництва. Висота мольберта 120 см, ширина 60 см, вага 7,5 кг. Ця модель художнього мольберта вважається однією з популярних серед навчальних закладів, дитячих студій, студій, а за малюнком і живописом. Нахил робочої частини мольберта регулюється
відведенню другої панелі мольберта.
Тип мольберта: настільний
Висота мольберта: 118 см
МАКС висота роботи:58 *60 см
Ширина полички: 60 см
Навантаження до: 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 118 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
