Чохол для планшета YES "Rose Gold"
Як зберегти оригінальний зовнішній вигляд улюбленого гаджета? Це завдання легко вирішується за допомогою чохла для планшета "Rosegold", стильного доповнення одноіменої серіі, торгової марки YES. Чохол виконаний із щільної тканини з додатковим ущільненням його стінок спіненим поліпропіленом. Це захистить поверхню вашого планшета від дрібних пошкоджень у вигляді подряпин, відколів і т. д. Чохол має додаткову кишеню на блискавці, де можна розмістити зарядний пристрій, навушники, флешку і ін. Підходить для планшетів з діагоналлю 11 дюймів. Матеріал: поліестер. Розмір: 20 х 28 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 20 мм |
| Ширина пристрою | 28 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361,40 ₴


