Рюкзак дошкільний Kite Pop Pixie PP14-506XS (24х20х15 см)Дитячий рюкзак для дівчинки 4-7 роківРозмір: 24х20х15 см матеріал поліестер вага 300 г Об'єм 4L розмір XS спинка м'яка лямки регулюються під зріст дитини 2 відділення — для речей і для взуття в нижнє відділення поміщається дитяче взуття до 32 розміру прогумоване дно — можна ставити на землю дизайн — червоний поп піксі з полуничкою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Pop Pixie |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 4 л |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,30 ₴

