Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Princess |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,30 ₴

