Ранець шкільний "Гарфілд". Каркасний ранець, спинка ортопедична, тверда. Колір блакитний.
Ранець шкільний «Гарфілд». Каркасний ранець, трансформер (повністю розкладний), спинка ортопедична, тверда. Матеріал — прогумований, гладкий, зручний у догляді — забруднення легко прибираються вологою ганчіркою. Колір блакитної Розміри 29*14*37 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 950 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,40 ₴


