Ранець шкільний "Вінні Пух 2". Каркасний ранець, ортопедична спинка, тверда. Колір червоно-жовтий. Вікова група - 1-4 класи.
Ранець шкільний «Вінні Пух 2». Каркасний ранець, трансформер (повністю розкладається), ортопедична спинка, тверда. Матеріал - прорезинений, гладкий, зручний у догляді - забруднення легко прибираються вологою ганчіркою. Колір червоно-жовтий. Розміри 29*14*37
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Червоний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 950 г |
| Персонажі | Вінні Пух |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,30 ₴



