Шкільні ранці від бренда Garfield добре продумані спеціально для дітей і мають індивідуальний дизайн. Матеріал, із якого зроблений ранець, стійкий до вологи та забруднень, а також зносостійкий. Ергономічні лямки анатомічно повторюють контур дитячих плечей. Рельєф «спинки» розроблений за системою здорового хребта. Ранець обладнаний світловідбивними елементами, дно має «ніжки» від зносу, зверху ручка для перенесення. Ще в нього розкладна конструкція, яка дає змогу заощаджувати простір під час транспортування або зберігання, збирається й розбирається він за допомогою блискавки та фіксується в зібраному вигляді кнопками. З боків накладні кишеньки. Спереду накладна кишеня на блискавці, всередині кишеньки для письмового приладдя і чохол для шкільної картки або проїзного на шнурку. Основне відділення міститься під клапаном на блискавці, всередині кишеня-сітка, два відділення для зошитів, еластичний ремінець і картки для розкладу занять.
Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542,60 ₴


