Шкільний ранець "Леді та Бродяга". Каркасний ранець з ортопедичною спинкою для першокласників і молодших школярів. Розміри L 29 W 13 H 34.
Шкільний ранець «Леді та Бродяга» ТМ 1 Вересня. Каркасний ранець, з ортопедичною спинкою для першокласників і молодших школярів. Колір: світло-рожевий. Розміри L 29 W 13 H 34.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,70 ₴



