Тип
Тип
Особливості
Розмір (зріст)
Об'єм рюкзака, л
Матеріал верху
Вага, г
- 600
Спинка
Внутрішні відділення, шт.
- 2
Додаткові характеристики
- зі світловідбивачами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,70 ₴


