Життя сучасної людини сповнене стресу. Багато хто ставить собі запитання — як зупинитися, озирнутися і спокійно й далі жити.
Є багато способів набути душевної рівноваги. Але найцікавіший і найцікавіший — доторкнутися кольоровими олівцями до прекрасних візерунків від ТМ SANTI, оживити приголомшливий світ тварин і птахів, зануритися в чарівні візерунки мандал.
Змихнувши маркером або олівцем, немов чарівною паличкою, будь-яка людина може відчути себе чарівником. З усіх проблем не залишиться й сліду. Це і є справжня магія.
Кожна сторінка має елементи з металізованої фольги.
Формат: 25*25 см,
внутрішній блок: 24 сторінки
Щільність паперу 170 г/м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12 років |
| Використання | Одноразове |
| Кількість картинок | 21-30 |
| Матеріал | Папір |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Абстракція |
| Тип | Розмальовка-антистрес |
| Формат | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жанр | Абстракція |
| Орієнтація | Вертикальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279,90 ₴




