Валіза та каталка-толокар 2в1 неодмінно сподобаються малюкам своєю функціональністю і яскравим забарвленням. Корпус виготовлений із міцного пластику, є ручка для перенесення валізи та замок.
-
Габаритний розмір: 47-22,5-34 см
-
Місткість: 18 літрів
-
Для дітей від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Розміри | |
| Об`єм | 18 л |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 21 см |
| Глибина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 433,90 ₴





