
Сумка валіза-машина, на колесах., 55-32-21 см.
2 274,30 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MK 1182
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності помаранчевий 🍊
БУДЬ ЛАСКА уточнюйте наявіні кольори чемодані
Сумка-валіза на колесах MK 1182
Функціональна, стильна і містка дитяча валіза на коліщатках і висувною ручкою, з щільним корпусом у вигляді машини. Колірний діапазон дозволяє підібрати його не тільки для хлопчиків, а й для дівчаток.
Крім основного відсіку, є внутрішній органайзер для дрібниць та електроніки. Відмінний помічник у перших сімейних, і не лише подорожах. А з іншого боку, відмінний варіант ненав'язливих уроків самостійності - адже дитині належить наповнювати свою валізу не тільки необхідними, а й своїми речами.
Характеристики:
- Вік: 3+
- Стать: для дівчаток та хлопчиків
- Висувна ручка на колесах
- Розміри дитячої валізи: 56 х 21,5 х 19,5 см.
- Упаковка в коробці: 55 х 32 х 21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Пластик |
| Телескопічна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 22 см |
| Глибина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274,30 ₴








