
Ластик KOH-I-NOOR "Слон" 300/60 з натурального каучуку
8,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 1260
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка гумка з натурального каучуку.
Найкраще видаляє слід олівців твердості 8 В - 10Н. Завдяки вмісту пом'якшувальних домішок не пошкоджує папір.
Розмір 31*21*8 мм
призначення: олівець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,90 ₴
