
Скарбничка кругла Yes Minecraft Heroes металева 13 х 7,6 см
156 ₴
- В наявності
- Код: 708577
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка ТМ Yes циліндричної форми — ідеальне рішення для зберігання накопичень і виховання фінансової пари з дитинства. Виготовлена з якісного металу, вона вирізняється міцністю й довговічністю, що дасть змогу використовувати її впродовж багатьох років. Скарбничка обладнана надійним замком, який захищає вміст від випадкового відкриття та робить процес накопичення цікавішим. Яскравий ліцензійний дизайн з улюбленими персонажами надає виробу сучасного вигляду та робить його прекрасним подарунком для дитини. Завдяки компактним розмірам скарбничку зручно розмістити на письмовому столі, поличці або тумбочці, а яскраві кольори стануть акцентними в будь-якому інтер'єрі.
Характеристика:
- матеріал — метал;
- розмір — 13 х 7,6 см;
- наявність замочка;
- оптимальний об'єм не обтяжить тривалим накопиченням;
— яскравий дизайн з улюбленими героями.
Скарбничка перетворює процес накопичення на захопливу пригоду та мотивує збирати мрії, а не тільки монети. З нею процес накопичення перетворюється на справжнє задоволення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴
