
Лоток для паперу горизонтальний металевий на 3 розділи
513 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DSCN1087-B1черн
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток горизонтальний - це стильне і зручне рішення для організації порядку і акуратного зберігання документів, каталогів, журналів і чернеток на стільниці. Він зроблений з металевої сітки. Прості матеріали, які мають якість фарбування та обробка кінців, забезпечують надійність і порядок зовнішнього вигляду протягом довгого часу. Має негромозкий дизайн, 3 рівні, при цьому стійкий і вмістливий. Призначено для зберігання документів A4. Розмір: 203x295x350 мм. Лоток горизонтальної металевої сітки може стати доповненням до інших наочних аксесуарів з цієї серії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 3 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Настільне |
| Вид | Горизонтальний |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Довжина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴
