12-розрядний калькулятор. Два джерела живлення. Великий LCD дисплей. Розмір: 144х181х53 мм. Вага 207 грамів. Колір корпусу чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Тип | Простий калькулятор |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 207 г |
| Довжина | 144 мм |
| Товщина | 53 мм |
| Ширина | 183 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

