Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Тип | Пенал для художніх матеріалів |
| Товщина | 23 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,90 ₴



