Пенал — підставка «SANTI» для пензлів, 260*200 мм
Зручний пенал-підставка (холдер) призначений для легкої та комфортної роботи з китицями, олівцями та іншими аксесуарами для художніх робіт, а також для їхнього дбайливого зберігання і транспортування.
У пеналі передбачені відділення для надійної фіксації кожного інструмента.
Розмір пенала: 260*200 мм. Розмір у розкладеному вигляді: 400*130 мм.
Для стійкого положення холдер має регульовану кліпсу.
Матеріал: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенал для художніх матеріалів |
| Товщина | 30 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴





