Лоток горизонтальний Delta D4003 призначений для зручного зберігання документів. Має насичений чорний колір. Розмір 365*275*70 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴

