Лоток вертикальний Axent — це просте й економне рішення для організації ладу й акуратного зберігання документів, каталогів, журналів і чернеток на робочому столі. Зроблений із міцного пастельно-блакитного пластику. Класичний дизайн. Компактне розташування на столі. Для папок і аркушів формату А4. Розмір: ширина 75 мм, глибина 245 мм, висота 275 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Вертикальний |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

