Лоток горизонтальний 4-в-1, металева сітка. Розмір 300x330x350 мм. Колір: сріблястий. Лоток 2129-03-A — стильний і зручний настільний організатор для господарства паперів і папок. Має 4 місткі відділення, забезпечить лад вашого документування. Конструкція дуже стійка та міцна, виготовлена з металу, практична, зручна та витривала. Особливості: • 4 місткі відділення для паперів і папок, які завжди мають бути під рукою; • економія місця й охайний вигляд робочого стола; • модель виготовлена з металу — якісна, витривала, міцна; • стильний дизайн і можливість зібрати ефектний офісний комплект з іншими підставками Axent.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість відділень | 4 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,60 ₴

