
Лоток горизонтальний для документів. пластик Білий
93,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48039
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток канцелярський, горизонтальний для паперів, документів, розмір 31*24,5 см, в упаковці 10 штук. Лоток має незвичайний дизайн, легкий, зручний , виготовлений з міцного пластику. Лотки місткі і можна ставити одна на одну для економії місця на столі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tascom |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,80 ₴
