
Мольберт студійний No М52 (h мольб. 50см, max h полотна 41см) бук
331 ₴
- В наявності
- Код: 48366
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний мольберт для малювання та живопису від Українського виробника. Висока якість настільного мольберту диктується багаторічним досвідом виробництва. Мольберт ставиться на стіл. Розрахований на маленькі формати робіт. Мольберт може використовуватися для полотна, паперу в процесі масляного акрилового, акварельного, гуашевого живопису.
Розміри настільного мольберту:
Тип мольберту: Настільний
Висота мольберту: 50 см.
МАКС висота роботи: 41 см
Ширина полиці: 27 см Навантаження до: 0.5 кг.
Висота мольберту: 50 см.
МАКС висота роботи: 41 см
Ширина полиці: 27 см Навантаження до: 0.5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴
