Чохол для планшета YES "Graffiti"
Як зберегти оригінальний зовнішній вигляд улюбленого гаджета? Це завдання легко вирішується за допомогою чохла для планшета від торгової марки YES. Чохол виконаний із щільної тканини з додатковим ущільненням його стінок спіненим поліпропіленом. Це захистить поверхню вашого планшета від дрібних пошкоджень у вигляді подряпин, відколів і т. д. Чохол має додаткову кишеню на блискавці, де можна розмістити зарядний пристрій, навушники, флешку і ін. Мерехтлива тканина зворотного боку чохла і знімний брелок-помпон надають чохлу вишуканого вигляду. Підходить для планшетів з діагоналлю 11 дюймів.Матеріал: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 20 мм |
| Ширина пристрою | 28 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,50 ₴



