Рюкзак Macarons BP26
Рюкзак польської торгової марки ST.RIGHT
Функціональність:
- 4 відділення
- внутрішня кишеня, покрита флісом
- вихід для навушників
- органайзер із кільцем для кріплення ключів
Комфорт і безпека:
- ортопедична спинка
- м'які плечові ремені з регулюванням довжини
- водонепроникний матеріал
- ергономічна ручка
- відбивні елементи
Розміри: висота 43 см, ширина 32 см, глибина 21 см
Вага: 880 г
Вміст: 23 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST.RIGHT |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 880 г |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790,80 ₴






