- 4 відділи;
- 2 зовнішні кишені;
- додаткова внутрішня кишеня;
- внутрішня кишеня з флісу для мобільного телефона;
- вихід для навушників,
- внутрішній органайзер для олівців, монет;
- підвіска для ключів;
- посилені змійки та фурнітура;
- ортопедична, ергономічна профільована спинка;
- водонепроникний матеріал;
- м'які регульовані лямки;
- зручна ручка;
- посилене дно із захисними вставками;
розміри
висота 42 см
ширина 30см
глибина 20 см
вага: 750 г
місткість: 24 л
Рюкзаки TM St.Right зроблені під контролем компанії St.Majewsky Польща.. Всі колекції рюкзаків і сумок натхненні останніми тенденціями моди, зберігаючи водночас високу якість, щоб вони відповідали потребам найвимогливіших споживачів. Надійні змійки, щільна тканина, сучасний дизайн і доступна ціна забезпечують популярність рюкзаків ST.Right.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST.RIGHT |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 750 г |
| Візерунки і принти | Комахи, метелики |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 931,90 ₴







