Рюкзак BP-06
• 4 відділи;
• 2 зовнішні кишені;
• 2 додаткові внутрішні кишені;
• внутрішня кишеня з флісу для мобільного телефона;
• вихід для навушників,
• внутрішній органайзер для олівців, монет;
• підвіска для ключів;
• посилені змійки та фурнітура;
• ортопедична, ергономічна профільована спинка;
• водонепроникний матеріал;
• м'які регульовані лямки;
• ремінь для передньої фіксації;
• зручна ручка;
• посилене дно із захисними вставками;
• світловідбивні елементи;
розміри:
висота 42 см
ширина 31 см
глибина 22 см
вага: 720г
місткість: 23л
Рюкзак BP-06
-
4 відділи;
-
2 зовнішні кишені;
-
2 додаткові внутрішні кишені;
-
внутрішня кишеня з флісу для мобільного телефона;
-
вихід для навушників,
-
внутрішній органайзер для олівців, монет;
-
підвіска для ключів;
-
посилені змійки та фурнітура;
-
ортопедична, ергономічна профільована спинка;
-
водонепроникний матеріал;
-
м'які регульовані лямки;
-
ремінь для передньої фіксації;
-
зручна ручка;
-
посилене дно із захисними вставками;
-
світловідбивні елементи;
розміри:
висота 42 см
ширина 31 см
глибина 22 см
вага: 720г
місткість: 23л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST.RIGHT |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 720 г |
| Візерунки і принти | Текст |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 693,10 ₴









