- Ортопедична спинка рюкзака посилена пом'якшуючими накладками, відповідає стандартам і зберігає поставу дитини;
- Рельєфні накладки з Air Mesh покриттям, забезпечують повітрообмін, і запобігають запотівання спини;
- Широкі лямки анатомічної, S-образної, форми, регулюються по довжині, не тиснуть на плечі;
- Система "Quick setup" - дозволяє, за допомогою кілець на кінці ременя, легко регулювати довжину лямок не знімаючи рюкзак зі спини;
- Поперечний ремінь фіксує положення рюкзака і забезпечує рівномірний розподіл навантаження на спину дитини;
- Передбачено коригування положення поперечного ременя, в залежності від росту дитини;
- Дно рюкзака ущільнене, захищене від вологи та бруду;
- М'яка ущільнена ручка, ручка-петля;
- Світловідбиваючі елементи для безпеки дитини на дорозі в темну пору доби або в сутінках.
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 2
Всередені:
- відділи для правильної організації шкільного приладдя;
- органайзер;
- кишеня з карткою для ідентифікації.
Матеріал: поліестер
Розмір: 38 х 30 х 19 см
Розмір по сітці: S
Обсяг, л: 20,5
Вага, кг (+/- 10%): 0,9
Модель H-28, торгової марки YES, ідеальна для дітей молодшого шкільного віку!
- Рельєфні накладки з Air Mesh покриттям, забезпечують повітрообмін, і запобігають запотівання спини;
- Широкі лямки анатомічної, S-образної, форми, регулюються по довжині, не тиснуть на плечі;
- Система "Quick setup" - дозволяє, за допомогою кілець на кінці ременя, легко регулювати довжину лямок не знімаючи рюкзак зі спини;
- Поперечний ремінь фіксує положення рюкзака і забезпечує рівномірний розподіл навантаження на спину дитини;
- Передбачено коригування положення поперечного ременя, в залежності від росту дитини;
- Дно рюкзака ущільнене, захищене від вологи та бруду;
- М'яка ущільнена ручка, ручка-петля;
- Світловідбиваючі елементи для безпеки дитини на дорозі в темну пору доби або в сутінках.
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 2
Всередені:
- відділи для правильної організації шкільного приладдя;
- органайзер;
- кишеня з карткою для ідентифікації.
Матеріал: поліестер
Розмір: 38 х 30 х 19 см
Розмір по сітці: S
Обсяг, л: 20,5
Вага, кг (+/- 10%): 0,9
Модель H-28, торгової марки YES, ідеальна для дітей молодшого шкільного віку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 900 г |
| Об`єм | 20.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085,30 ₴




