Міцний, зручний і стильний рюкзак Yes створений для навчання і подорожей. Основне відділення на блискавці доповнено бічними кишенями для пляшки з водою. Стильний дизайн, водовідштовхувальна основа, ергономічна спинка і ущільнені лямки – в рюкзаку кожна деталь продумана до дрібниць. Малюнок не стирається навіть при тривалій експлуатації. Рюкзак підходить для учнів середньої та старшої школи, а також студентів і молоді.
Зовнішні розміри: 36х29х20; Кількість відділень: 2; Колір: фіолетовий; Матеріал: поліестер; Розмір зріст: M 130-145; Стать: для дівчаток; Тип: Рюкзак шкільний, каркасний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 900 г |
| Візерунки і принти | Комахи, метелики |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465,20 ₴

