Шкільний рюкзак з синього водовідштовхувального поліестеру з квіточками торгової марки "1 Вересня". Ідеально підійде для дитини від 6 до 10 років.
- 2 незалежні відділення, кожне закривається якісною блискавкою з двома "бігунками"
- Збоку потайна кишенька на блискавці
- Усередині спеціальні відділення для планшета, органайзера та телефона
- Жорсткий і щільний каркас із захистом від деформацій
- Жорстка спинка з вентильованою сіткою повністю повторює спину дитини, сприяючи правильній поставі
- Дуже м'які та еластичні лямки з регулюванням за довжиною. Завдяки унікальній системі кріплення лямок Ви підберете зручну висоту для дитини
- Нагрудний ремінь для додаткової фіксації рюкзака
- 6 світловідбивних елементів для безпеки в темну пору доби
- Щільне, посилене дно з ніжками, що захищають від пошкодження дна рюкзака
Вага: 1100 г. Об'єм: 16,5 літра.
| Довжина: | 29 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина дна | 15 см |
| Об'єм | 15-20 литров |
| Вага: | 1100 г. |
| Кількість відділень | 2 |
| Форма | Тримає форму |
| Матеріал | Полиэстер |
| Застежка | Молния |
| Сезон | Демисезон |
| Розмір | М (Средний) |
| Виробник: | 1 Вересня |
відгуки
30 інших товарів у цій категорії:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 15 см |
| Вага | 1100 г |
| Об`єм | 16.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410,90 ₴



























