Ранець каркасний Н-12 Shelbу Harvard 554607 Барвисті та надзвичайно функціональні рюкзаки та ранці від 1 Вересня — ідеальний тандем якості та прийнятної вартості. Батьки обов'язково оцінять високий відсоток надійності та раціональності виробів, а школярі порадуються оригінальним забарвленням. Основні переваги: Більшість рюкзаків 1 Вересня забезпечені каркасною конструкцією й ортопедичною спинкою, що ніжно піклуються про поставу дитини; Широкі регульовані лямки допомагають правильно розподілити навантаження на плечові суглоби та хребет; Вологостійка, щільна тканина не дає проникнути волозі, бруду та пилу всередину ранця, завдяки чому шкільне приладдя надійно захищене від зовнішнього впливу; Продумана система кишень дає змогу розташувати всі необхідні предмети чітко по місцях, привчаючи у такий спосіб учнів до ладу й акуратності; Варіативність колірного оформлення дає змогу підібрати рюкзак або ранець відповідно до дитячих переваг; Середня цінова категорія товарів YES спрямована на економію сімейного бюджету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 1150 г |
| Об`єм | 16 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519,50 ₴




