Міцний жорсткокаркасний рюкзак на два відділення. Передня панель виконана в стилі “панцир”, що не деформується при легкому натисканні та зберігає форму навіть при нерівномірному завантаженні рюкзака. “Панцир” вироблено із цупкого EVA-матеріалу. Спинка рюкзака повторює форму хребта, що запобігає його викривленню, сприяє формуванню правильної постави. Унікальна система кріплення лямок дозволяє відрегулювати максимально комфортну висоту по спині дитини. Є додаткова фiксацiя лямок завдяки нагрудному ременю. На боковій панелі, з лівого боку, мається невелика кишеня на блискавці, яка ховає кишеню-сітку. При необхідності вона витягується назовні і використовується як повноцінна кишеня для пляшки. В моделі H-12 є відділення для лептопа, органайзер для пишущих приладдя, телефону. Світловідбиваючі елементи для безпеки дитини на дорозі в темний час доби або у сутінках. Посилене дно за захисними гумовими накладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 1150 г |
| Об`єм | 16 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410,90 ₴




