Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 850 г |
| Персонажі | Princess |
| Об`єм | 13 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085,30 ₴




