Рюкзак каркасний 1 вересня 551526 Winks малиновий 29*13*34см (551526)
Відмінний шкільний рюкзака з відмінно продуманою конструкцією від ТМ "1 Вересня". Ранець яскравого забарвлення з персонажем "Вінкс" з мультфільму без сумніву не залишить байдужим жодну дитину. Ранець рекомендований Українською асоціацією ортопедів-травматологів. Ранець має форму жорсткого короба. Ортопедична спинка створює максимальний комфорт при носінні. Широкі амортизуючі плечові лямки? в формі "маєчки". Поперечний ремінь для фіксації в районі пояса. Розклад уроків. Подвійний шов в формотворчих швах ранця, що значно підвищує надійність і термін експлуатації рюкзака. Світловідбиваючі елементи на поверхні ранця, що забезпечує безпеку дитини на дорозі в темну пору доби. Містке основне відділення на блискавці. Два накладних кишені на блискавці на лицьовій стороні портфеля. Два додатковий накладних кишені на бічних поверхнях ранця (один з який на блискавки, інший відкритий сітчастий). На дні ранця присутні ніжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 950 г |
| Персонажі | Winx |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 302,30 ₴



