Серия: Hot Wheels; Матеріал: Поліестер; Посилене дно, світловідбивні елементи, Кишеня для телефона, Каркасний рюкзак, Анатомічні лямки, Кишеня для пляшки з водою, Водовідштовхувальний, Кишень для окулярів, Механізм: Блискавка;
Рюкзак Kite HOT WHEELS 527 HW14-527
Рюкзак шкільний каркасний Kite Hot Wheels 527:
- ортопедическая спинка Ergo Kids
- прогумована ручка
- надійні замки
- посилене дно
- 1 відділення
- внутрішні роздільники
- 2 передніх і 2 бічних кишені
- світловідбивні елементи
- об'єм, л: 16
- матеріал: EVA, поліестер
Німецька торгова марка KITE — амбітний і сучасний бренд, який виробляє зручні та модні рюкзаки, ранці, пенали та канцелярію, щорічно оновлюючи колекції. Використовуючи сучасні європейські технології та роботу професійного та кваліфікованого персоналу, компанія створює якісну та функціональну продукцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 900 г |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Об`єм | 16 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,30 ₴

