Серія: Pop Pixie ; Матеріал: Поліестер; Посилене дно, світловідбивні елементи, Кишеня для телефона, Каркасний рюкзак, Анатомічні лямки, Кишеня для пляшки з водою, Водовідштовхувальний, Кишень для окулярів, Механізм: Блискавка;
Рюкзак Kite POP PIXIE 527 PP13-527
Рюкзак шкільний каркасний Kite Pop Pixie 527:
- ортопедическая спинка Ergo Kids
- прогумована ручка
- надійні замки
- посилене дно
- 1 відділення
- внутрішні роздільники
- 2 передніх і 2 бічних кишені
- світловідбивні елементи
- об'єм, л: 16
- матеріал: EVA, поліестер
Німецька торгова марка KITE — амбітний і сучасний бренд, який виробляє зручні та модні рюкзаки, ранці, пенали та канцелярію, щорічно оновлюючи колекції. Використовуючи сучасні європейські технології та роботу професійного та кваліфікованого персоналу, компанія створює якісну та функціональну продукцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38.5 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 900 г |
| Персонажі | Pop Pixie |
| Об`єм | 16 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,30 ₴


