Торгова марка Olli була зареєстрована у 2003 р. і за 10 років свого існування перетворилася на бренд, що представляє на ринку України широкий асортимент товарів для школи та дитячої творчості. Оригінальний логотип Olli легко пізнаваний на будь-якому виробі та слугує гарантією якості товарів.
Шкільний пенал Olli допоможе вам зберігати різне канцелярське приладдя, як-от ручки, олівці, фломастери, лінійки тощо.
Має одне основне відділення.
Розміром 20.5 см.*8.5 *2.5 см
Шкільний пенал Olli допоможе вам зберігати різне канцелярське приладдя, як-от ручки, олівці, фломастери, лінійки тощо.
Має одне основне відділення.
Розміром 20.5 см.*8.5 *2.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olli |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Діаметр | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108,60 ₴




