Рюкзак шкільний PP14-501-1K (Pop Pixie). Ортопедична спинка Ergo Kids повторює природний вигин хребта, рівномірно розподіляє вагу вздовж хребта, не дозволяє вмісту рюкзака тиснути на спину, при цьому щільно прилягає до неї. Дозволяє спині "дихати" завдяки використанню сітчастої вентильованої тканини. Ергономічна прогумована ручка-зручно носити і дітям, і батькам. Надійні замки. Посилене дно. Рюкзак можна ставити на будь-яку поверхню, дно не протирається, не рветься. При необхідності дно можна протерти вологою серветкою. В ранці 1 основне відділення з роздільниками, передня кишеня для пенала, бічні кишені. Світловідбиваючі смужки знаходяться на передній частині рюкзака, ззаду на лямках і на бічних кишенях. Широкі регульовані лямки регулюються під зріст дитини. Лямки не тиснуть, не врізаються в плечі дитини. У цій моделі ранця є петля для підвішування ранця на парту. Матеріал: поліестер. Щільний, міцний матеріал. Водонепроникний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Червоний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 850 г |
| Персонажі | Pop Pixie |
| Об`єм | 11 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴



