Каркасний рюкзак виготовлений з особливо міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями. Рюкзак має гарну місткість. Складається з одного основного відділення, 1 переднього, 2 бічних кишень і кишені для пляшки. Внутрішні роздільники в основному відділенні дають змогу правильно організувати простір у рюкзаку. Завдяки силіконовій ручці можна без проблем переносити рюкзак у руках.
Вага 950г
Вік 6-9 років
Об'єм 12 л
Розмір 33,5 х 26 х 13,5см
Вага 950г
Вік 6-9 років
Об'єм 12 л
Розмір 33,5 х 26 х 13,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 1060 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085,30 ₴




