
Рюкзак підлітковий Kite 804 Monster High (MH15-804L)
1 410,90 ₴
- В наявності
- Код: (MH15-804L)
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Рюкзак підлітковий Kite 804 Monster High (MH15-804L)
Шкільний рюкзак Kite 804 Monster High містить ортопедичну спинку Ergo Teens, м'яку ущільнену ручку, надійні замки, 2 головні відділення, 4 передніх і 2 бічні кишені, відділення для ноутбука, органайзер.
Матеріал верху Поліестер
Тип Підлітковий
Розмір (зріст) L (145 — 175 см)
Тип Рюкзаки
Особливості Анатомічної спинки
Бічні кишені
Світловідбивні елементи
Вага 0.9 кг
Зовнішні розміри 30 x 22 x 43 см
Об'єм рюкзака/ранця 28 л
Колір Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 900 г |
| Персонажі | Monster High |
| Об`єм | 28 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410,90 ₴




