Шкільний рюкзак Kite 563 Monster High для дівчаток містить ущільнену спинку Ergo Kids, м'яку ущільнену ручку, надійні замки, 2 головні відділення, 2 передніх і 2 бічні кишені! Розмір: 43 х 29 х 17 см Вага: 0.43 кг Пол Для дівчаток Різновид Шкільні Тип Ранці (Каркасні рюкзаки) Матеріал верху Текстиль Особливості Бічні кишені Внутрішні роздільники Зовнішні розміри 43 х 29 х 17 см Обсяг рюкзака/ранця 20 л Колір Різнобарвний Серія Monster High Вага 0.43 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 360 г |
| Персонажі | Monster High |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651,20 ₴


