Рюкзак Вінкс дитячий шкільний ортопедичний 1 Вересня 551673
Характеристика 1 Вересня - Ранець шкільний Вінкс 1438-5 (551673):- Форма рюкзака короб
- Жорстка спинка
- Поперечний ремінь
- Водовідштовхувальний матеріал
- Подвійний шов
- Розклад занять
- Світловідбивні елементи
- Широкі плечові лямки
Розмір: 29х13х34см
Вага: 950 г
Матеріал: поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 950 г |
| Персонажі | Winx |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085,30 ₴


