Шкільний каркасний рюкзак з улюбленим всіма людожером Шреком. Має регульовані лямки, щільне дно та яскравий дизайн. Зручні розміри 34x29x13 см дозволять школяру взяти з собою усе, що йому необхідно.
Короткі характеристики
Тип товару — Рюкзак шкільний
Зовнішні розміри - 34x29x13
Кількість відділень - 2
Колір - синій
Матеріал - поліестер
Розмір зріст - M 130
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 900 г |
| Персонажі | Шрек |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922,50 ₴

