Ранець шкільний "Гарфілд". Плоский ранець, спинка ортопедична, тверда. Колір оранжево-сірий і синьо-блакитний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542,60 ₴



