Місткий і легкий шкільний рюкзак із зображенням Людини Павука підійде для хлопчиків молодшої школи. Рюкзак зроблений спеціально для школярів і призначений для максимально зручного й безпечного користування. Характеристики: • Ортопедична спинка. • Дві широкі м'які регульовані лямки. • Прогумована ручка. • Одне містке відділення. • Блискавки по всьому периметру. • 3 додаткові кишені: 2 об'ємні передні кишені на блискавці та дві бічні сітчасті кишені. • На дні 4 пластикові ніжки. • Є світловідбивні елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 950 г |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,30 ₴

