Рюкзак шкільний * Бетті Буп * 1 Вересня
- ортопедическое спинка
-подвійний шов
-міцні та зручні плечові лямки
( форма лямок * маячка* повторюють вигини тіла)
-світловідбивні нашивки
- 2 відділення та 2 бічні кишені
- зручна ручка та надійні замки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 41.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651,20 ₴

