Ортопедична спинка Ergo Kids, прогумована ручка, надійний магнітний замок, посилене дно, 1 відділення, внутрішні роздільники, 1 передній, 2 бічних, 1 внутрішня кишеня, нагрудний ремінь, світловідбивні елементи. Ортопедична спинка Формує поставу — рівномірно розподіляючи вагу вздовж хребта Щільно прилягає до спини — не дають змогу вмісту рюкзака тиснути на спину Давати спині "дихати" — завдяки використанню сітчастої вентильованої тканини Надійний і міцний Надійні замки та фурнітура Ущільнене дно Міцний матеріал Подвійна строчка ручки та лямок Безпечні Світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Вага | 850 г |
| Персонажі | Monster High |
| Об`єм | 11 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,70 ₴



