Рюкзак дитячий Dr.Kong ортопедичний Розмір: 35,5х26х13 см Унікальна ортопедична спинка Усередині одне велике відділення з роздільниками для зошитів, розклад Переднє відділення-пенал Дві об'ємні кишені з боків Надійні блискавки Прогумовані ергономічна ручка Ергономічні великі м'які шлейки Світловідбивні елементи Посилене щільне дно Шкільний рюкзак призначений як для учнів початкових класів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Салатний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35.5 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Dr. Kong |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴



