- Розмір: 29х13х40 см
- Матеріал: поліестер
- Жорстка спинка
- Форма рюкзака у формі короба
- Широкі амортизувальні плечові лямки
- Поперечний ремінь
- Водовідштовхувальний матеріал
- Подвійний шов
- Світловідбивні елементи
- Розклад занять
Рюкзак 1 Вересня Панда Кунг-фу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,70 ₴

