Ортопедичний Рюкзак, розмір S (зростання до 125 см). Сиробник: Dr.Kong (Гонконг).
Рюкзак ортопедичний Z100, рожевий, розмір S (зростання до 125 см) Dr.Kong Фото реальні. Розмір: 38*28*15 див. Супер рюкзак на 2 - 5 клас. Сиробник: Dr.Kong (Гонконг).
Особливості шкільного рюкзака
Підлітковий рюкзак торгової марки «DR. KONG» відповідає всім вимогам ортопедичних лікарських асоціацій. Відрізняється високою якістю матеріалів. Володіє привабливим стильним дизайном і зручністю використання. Унікальна конструкція ортопедичної спинки захищена патентом.
Проект «Хребет вільний від навантаження»
Свобода від навантаження хребта в шкільному рюкзаку торгової марки «DR. KONG» забезпечується унікально розробленим ергономічним комплексом, який містить опуклі подушечки для підтримки поперекового відділу і порожній простір в середній частині шкільного рюкзака для зняття тиску і запобігання можливого викривлення хребта при ходьбі.
Проект лямок шкільного рюкзака
Зменшення навантаження на плечі забезпечується наявністю оригінальних плечових лямок з м'якими подушечками і додатковими ремінцями на талії, які рівномірно розподіляють вагу.Z100
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Dr. Kong |
- Ціна: 759,70 ₴


